Kawa wg Medycyny Chińskiej - Koneser Zdrowia

SZKOLENIE

Kawa wg Medycyny Chińskiej

Kawa wg Medycyny Chińskiej

DATA SZKOLENIA

28 sierpnia 2022 - 30 września 2022

}

GODZINY SZKOLENIA

00:00 – 23:59

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Kasztelaniec

Kontakt:
Email: biuro@nona-polska.pl

Kawa to napój, który wzbudza wiele kontrowersji. Jedni zachwycają się nią i nie wyobrażają sobie życia bez niej, a inni dziwią się jak można ją pić. Jednak tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, dlatego warto zainteresować się tym tematem. Jedni celebrują kawę z samego rana, drudzy piją w kubku po kilka dziennie twierdząc, iż ratuje im życie, a jeszcze inni piją, bo uwielbiają jej zapach.
Czy kawa jest dla każdego? Komu służy, a komu nie?

Czego dowiesz się po przeczytaniu e-booka “Kawa wg Medycyny Chińskiej”?

  • Jak kawa wpływa na nasz organizm wg Medycyny Chińskiej
  • Dowiesz się czym grozi przedawkowanie kawy
  • Poznasz negatywne skutki picia kawy i jej wpływ na Wątrobę, Serce, Nerki oraz Skórę
  • Poznasz zamienniki dla kawy

SZKOLENIE POPROWADZI:

ELŻBIETA KASZTELANIEC

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

Mikrobiologię ukończyła w 1985 r. dlatego też wszelkie choroby skóry oraz oczyszczanie organizmu z toksyn czy pasożytów są jej doskonale znane. W swej pracy stosuje naturalne metody łącząc możliwości medycyny klasycznej i medycyny chińskiej.

Udziela porad żywieniowych w oparciu o zasady Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej dla dzieci i dorosłych w różnych stanach chorobowych począwszy od przeziębień, poprzez choroby skóry do wielu chorób przewlekłych.

Kuracje przeprowadza holistycznie traktując element diety jako najważniejszy czynnik, a w razie potrzeby wspiera suplementacją, masażem bańkami czy akupunkturą ucha. Prowadzi kursy na temat zdrowego odżywiania w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej