O mnie

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

W 1985 roku uzyskałam dyplom z mikrobiologii. Od tamtej pory staram się uświadamiać pacjentów na temat właściwego sposobu odżywiania i jego wpływu na organizm ludzki. Pomagam odzyskać zdrowie, wzmocnić odporność, a przede wszystkim uczę, jak samodzielnie wykorzystywać wiedzę z zakresu profilaktyki, aby troszczyć się o ciało i ducha.

Zdaję sobie sprawę, że informacje o medycynie naturalnej nie są wystarczająco rozpowszechnione w Polsce. Tymczasem znajomość podstaw medycyny chińskiej jest kluczem do poprawy stanu zdrowia wielu pacjentów. Moim celem jest popularyzacja tego nurtu wśród uczestników szkoleń, które organizuję. Wieloletnie doświadczenie, połączone z pasją do naturalnych metod leczniczych, pozwoliło mi stać się ekspertem w tej dziedzinie. Z mojej oferty skorzystało już mnóstwo osób, a ich pozytywne rekomendacje to dla mnie sygnał, że moja praca przynosi rezultat i ma sens.

Udzielam porad żywieniowych zgodnych z regułami Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w różnych stanach chorobowych: przeziębieniach, chorobach skóry, pasożytniczych i wielu innych schorzeniach przewlekłych.

W pracy stawiam na naturalne metody, łącząc możliwości medycyny klasycznej z tajnikami Medycyny Chińskiej. Wierzę, że terapia holistyczna przynosi najlepsze rezultaty, a najważniejszym z jej elementów jest właściwe odżywianie.

Ukończyłam kursy:

Podstawy Medycyny Chińskiej – prof. Lie Jie

Profilaktyczna i Lecznicza Dietetyka Medycyny Chińskiej

Różnicowanie Wzorców Patologii

Różnicowanie Wzorców Patologii

Gua Sha – Klasyczna Chińska Technika Terapeutyczna

Masaż Mięśniowo-Meridianowy AMM

Masaż Bańką Chińską

Moxa i Bańki w Praktyce Klinicznej – prof. dr Wang Weixiang

Dietetyka

Diagnoza wg TCM

Choroby wewnętrzne

Terapie wg TCM

Zdrowie kobiet

Pediatria

Zdrowie psychiczne

Ziołolecznictwo

Prezent dla Ciebie

Bezpłatny ebook

“Przyprawy i zioła, klasyfikacje wg medycyny chińskiej”

Gdzie wysłać prezent?

“Przyprawy i zioła, klasyfikacje wg medycyny chińskiej”

Administratorem danych osobowych jest Elżbieta Kasztelaniec, ul. Zgody 15, 31-217 Kraków, NIP 679 002 21 85, Regon 350913689. Podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu wysyłki newslettera. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności i Regulaminie