Ebooki

Odkryj wiedzę w wygodnej formie elektronicznej – inspirujące treści na temat Medycyny Chińskiej!

Każdy z nas preferuje inną postać pochłaniania wiedzy. Dla moli książkowych lubiących swoje domowe zacisze oferuję e-booki.

Piszę e-booki w oparciu o moje kompetencje z zakresu mikrobiologii i Medycyny Chińskiej. Łączę w nich wiedzę zarówno z medycyny zachodniej, jak i wschodniej, bo to zdecydowanie najlepsza droga do odzyskania czy podtrzymania zdrowia. Głównie zajmuję się odżywianiem, ale podpowiadam też inne, skuteczne terapie. Medycyna Chińska jest na tyle rozległa, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Te książki elektroniczne są uzupełnieniem moich szkoleń, do których również Cię zachęcam, abyś mógł zostać pionierem w wybranych dziedzinach Medycyny Chińskiej!

Twoje zdrowie jest najważniejszą życiową inwestycją. Chcę pomóc Ci zrozumieć, jak prowadzić zdrowy tryb życia i poznać Medycynę Chińską, abyś mógł wykorzystać jej zasady do tworzenia zbilansowanych posiłków/napojów dla siebie i swoich dzieci lub mieć pewność, że każdy ból, na który cierpisz, może być leczony holistycznie. Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, że ​posiadam wiedzę i umiejętności, które są potrzebne, aby pomóc Ci w odzyskaniu zdrowia.

Co zyskasz dzięki moim e-bookom?

Poznasz zasady odżywiania według 5 przemian.

Dowiesz się, w jaki sposób cukier szkodzi Tobie i Twoim najbliższym.

Uzyskasz informacje na temat zegara narządów według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Zaczerpniesz wiedzy na temat ziół, które według TCM pozytywnie wpływają na nasz organizm.

Poznasz smaki i termikę wybranych produktów oraz ich wpływ na nasz organizm.

Pewnie przynajmniej raz w życiu powiedziałaś/eś, że nie zamienisz swoich książek na e-czytnik. Chciałabym udowodnić kilkoma prostymi argumentami, że e-booki nie ustępują papierowym książkom, ale pod wieloma względami są o wiele lepsze! Przede wszystkim moje publikacje są merytoryczne i mają piękną oprawę graficzną spójną z zawartością. Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie ulubionych powieści lub reportaży, czytnik e-booków pozwoli Ci zaoszczędzić dużo miejsca, czasu i pieniędzy. Mój e-book będzie zawsze przy Tobie! Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy wyjechałeś/aś w delegację.

Wychodząc z domu, możesz zabrać ze sobą klucze, portfel i… tysiące książek. W tym moje e-booki, które dostarczą Ci bardzo dużą dawkę wiedzy, którą możesz wykorzystać w praktyce!

“Zioła i przyprawy - klasyfikacja wg Medycyny Chińskiej”

Elżbieta Kasztelaniec

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

W 1985 roku uzyskałam dyplom z mikrobiologii. Od tamtej pory staram się uświadamiać pacjentów na temat właściwego sposobu odżywiania i jego wpływu na organizm ludzki. Pomagam odzyskać zdrowie, wzmocnić odporność, a przede wszystkim uczę, jak samodzielnie wykorzystywać wiedzę z zakresu profilaktyki, aby troszczyć się o ciało i ducha.

Zdaję sobie sprawę, że informacje o medycynie naturalnej nie są wystarczająco rozpowszechnione w Polsce. Tymczasem znajomość podstaw medycyny chińskiej jest kluczem do poprawy stanu zdrowia wielu pacjentów. Moim celem jest popularyzacja tego nurtu wśród uczestników szkoleń, które organizuję. Wieloletnie doświadczenie, połączone z pasją do naturalnych metod leczniczych, pozwoliło mi stać się ekspertem w tej ... Czytaj więcej