SZKOLENIE

Detoks i odżywianie na wiosnę – bezpłatny webinar

Detoks i odżywianie na wiosnę - bezpłatny webinar

DATA SZKOLENIA

30 marca 2023

}

GODZINY SZKOLENIA

20:00 – 21:30

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Kasztelaniec

Kontakt:
Email: biuro@nona-polska.pl

Czujesz się ociężały po całym zimowym szaleństwie? Chcesz czuć się i wyglądać najlepiej, gdy w końcu nadejdzie wiosna? Ta pora roku to idealny czas na detoks i na to, aby wspomóc organizm, a zwłaszcza wątrobę, w oczyszczaniu.

Ponieważ głównym tematem wiosny jest wzmocnienie działania wątroby, w tym okresie musimy skupić się na rzeczach, takich jak detoks, oczyszczanie i usuwanie toksyn z naszego organizmu. To wzmacnia energię i funkcję wątroby. 

Dołącz do mnie i zapisz się na darmowy webinar. To okazja, aby Twoje ciało znów poczuło się lekkie i pełne energii i aby oczyścić wątrobę i przewód pokarmowy. Jeśli czujesz się gotowa/y na detoks, oczyszczenie i odbudowę flory jelitowej, dołącz do mojego wyzwania! 

Bezpłatny webinar już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dowiesz się nie tylko, jak skutecznie oczyścić wątrobę, ale także jak usunąć nadmierne ilości Wilgoci i Śluzu z organizmu, a uczucie ociężałości zmienić na lekkość i energiczność. Jest to specjalna dieta z wykorzystaniem TCM, która skutecznie wzmocni Twój organizm.

Oczyszczanie organizmu – jakie są korzyści?

Poprawa stanu skóry

Przypływ sił witalnych

Pozbycie się dolegliwości trawiennych

Utrata zbędnych kilogramów

Oczyszczenie zatok

Zmniejszenie bólu stawów

Odblokowanie Wątroby

Uregulowanie wypróźnień

Poprawa samopoczucia u osób ze stanami depresyjnymi

Wiosenne porządki zaczynają się od środka!

Na webinarze dowiesz się:

  • Jakie produkty spożywać na wiosnę, aby oczyścić swój organizm?
  • Z jakim narządem w naszym ciele powiązana jest wiosna?
  • Kiedy jest najlepszy czas na oczyszczanie Wątroby I Pęcherzyka Żołciowego?
  • Dlaczego warto wykonać detoks po zimie i jakie korzyści niesie za sobą wiosenny detoks?
  • Jakie są formy detoksów?
  • Po czym poznasz, że powinnaś/eneś oczyścić organizm

Dodatkowo, otrzymasz masę przepisów na każdy dzień wraz z listą zakupów oraz szczegółami dotyczącymi ich przygotowania. Również każdy składnik ma swoje działanie wg Medycyny Chińskiej, dlatego dokładnie wyjaśnię Ci, co zyskasz dzięki konkretnym produktom. Rozpoczniesz zmianę stylu życia. Odzyskasz zdrowie, spokój blask i witalność! Systematyczne oczyszczanie staje się świetną profilaktyką zdrowotną i zapewnia Ci utrzymanie swojego organizmu w dobrej kondycji.

WIOSENNY DETOKS 

 

Tradycyjna Medycyna Chińska wykorzystuje unikalne elementy każdej pory roku (zima, wiosna, lato i jesień), poprowadzi nas, jak żyć w zgodzie z naturą dla optymalnego zdrowia. Każda pora roku powiązana jest z określonymi narządami. Wiosna to czas wątroby i pęcherzyka żółciowego.  Wątroba odpoiwda za utrzymanie swobodnego i równomiernego przepływu Qi (energii życiowej) w naszym ciele. 

4 głowne aspekty związane z utrzymaniem przez Wątrobę swobodnego przepływu to:

  • zrównoważenie emocjonalne
  • dobra trawienie
  • wydzielanie żółci
  • regularne miesiączkowanie

Zdrowie i dobre samopoczucie każdego człowieka zależą od tego, jak jego organizm usuwa i oczyszcza toksyny z organizmu. Przy całym zanieczyszczeniu środowiska, toksycznych produktach do pielęgnacji ciała i przetworzonej żywności większość ludzi desperacko potrzebuje poważnego detoksu! A teraz jest okazja, aby to zrobić! 

Jednym z głównych sposobów, w jaki organizm pozbywa się toksyn, jest wątroba, która bardzo ciężko pracuje, by dobrze funkcjonował nasz organizm. Niestrudzenie oczyszcza naszą krew, wytwarza żółć potrzebną do trawienia tłuszczu, rozkłada hormony i przechowuje niezbędne witaminy, minerały i żelazo. A kiedy wątroba nie działa optymalnie, nie możemy prawidłowo trawić naszego pokarmu, zwłaszcza tłuszczów. Właśnie dlatego, wiosenny detoks jest tak ważny. Kiedy oczyszczamy naszą dietę, pomaga to usunąć ciężko zalegające pokarmy zimy i pomaga odmłodzić nasze komórki i narządy. 

JAKIE SĄ OPINIE O MOICH INNYCH SZKOLENIACH?

opinie elzbieta kasztelaniec
opinie elzbieta kasztelaniec
opinie elzbieta kasztelaniec

SZKOLENIE POPROWADZI:

ELŻBIETA KASZTELANIEC

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

Mikrobiologię ukończyła w 1985 r. dlatego też wszelkie choroby skóry oraz oczyszczanie organizmu z toksyn czy pasożytów są jej doskonale znane. W swej pracy stosuje naturalne metody łącząc możliwości medycyny klasycznej i medycyny chińskiej.

Udziela porad żywieniowych w oparciu o zasady Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej dla dzieci i dorosłych w różnych stanach chorobowych począwszy od przeziębień, poprzez choroby skóry do wielu chorób przewlekłych.

Kuracje przeprowadza holistycznie traktując element diety jako najważniejszy czynnik, a w razie potrzeby wspiera suplementacją, masażem bańkami czy akupunkturą ucha. Prowadzi kursy na temat zdrowego odżywiania w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej