Jakie są skutki niedoboru minerałów w organizmie? - Koneser Zdrowia

SZKOLENIE

Jakie są skutki niedoboru minerałów w organizmie?

Jakie są skutki niedoboru minerałów w organizmie?

DATA SZKOLENIA

28 sierpnia 2022 - 11 września 2022

}

GODZINY SZKOLENIA

00:00 – 23:59

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Kasztelaniec

Kontakt:
Email: biuro@nona-polska.pl

Zdrowy organizm to organizm znajdujący się w równowadze, inaczej w harmonii.  Funkcjonuje prawidłowo i nic mu nie dolega. Czy zawsze tak jest? Jeśli odczuwasz zmęczenie, cierpisz na bóle głowy, dokucza Ci drżenie powiek, budzą Cię nocne skurcze łydek? To tylko niektóre z sygnałów, które może wysyłać Twój organizm kiedy doskwiera mu brak podstawowych składników odżywczych. To problem częstszy, niż można by się spodziewać. Szacuje się, że praktycznie każdy z nas – w którymś momencie życia – musiał się z nim zmierzyć.

 

Czego dowiesz się po przeczytaniu e-booka “Jakie są skurki niedoboru minerałów w organizmie?”?

  • Czym są składniki mineralne
  • Rodzaje minerałów i skutki ich niedoboru
  • Jak suplementować organizm
  • Poznasz suplementy na bazie Morza Martwego

SZKOLENIE POPROWADZI:

ELŻBIETA KASZTELANIEC

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

Mikrobiologię ukończyła w 1985 r. dlatego też wszelkie choroby skóry oraz oczyszczanie organizmu z toksyn czy pasożytów są jej doskonale znane. W swej pracy stosuje naturalne metody łącząc możliwości medycyny klasycznej i medycyny chińskiej.

Udziela porad żywieniowych w oparciu o zasady Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej dla dzieci i dorosłych w różnych stanach chorobowych począwszy od przeziębień, poprzez choroby skóry do wielu chorób przewlekłych.

Kuracje przeprowadza holistycznie traktując element diety jako najważniejszy czynnik, a w razie potrzeby wspiera suplementacją, masażem bańkami czy akupunkturą ucha. Prowadzi kursy na temat zdrowego odżywiania w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej