Jak przestać jeść (niezdrowe) słodycze? - Koneser Zdrowia

SZKOLENIE

Jak przestać jeść (niezdrowe) słodycze?

Jak przestać jeść (niezdrowe) słodycze?

DATA SZKOLENIA

15 grudnia 2022 - 15 stycznia 2023

}

GODZINY SZKOLENIA

20:00 – 22:00

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Kasztelaniec

Kontakt:
Email: biuro@nona-polska.pl

Wielu z Nas ma problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Istnieje wiele powodów nadprogramowych kilogramów, ale jednym z nich są słodycze.

DLA KOGO JEST TEN KURS? 

Masz problem z ciągłym jedzeniem słodyczy?

Traktujesz słodycze

jako zachciankę?

Nie znasz zamienników cukru i nadmiernie go używasz?

Stres napędza Twoją chęć do słodyczy?

Potrzebujesz przepisów na zdrową wersję pysznych łakoci? 

Czy często czujesz, że jesteś zbyt zajęty, aby spożywać zdrowe przekąski? Czy uważasz, że Twoje nawyki żywieniowe nie są takie złe, więc nie wymagają poprawy? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, być może nadszedł czas, aby rozważyć możliwość, że to, co mówisz w rzeczywistości jest fałszywe. Myśl o próbie odstawienia słodyczy może być przerażająca i przytłaczająca, zwłaszcza gdy ktoś nie robił tego od dawna, ale przy ciężkiej pracy i determinacji nie ma rzeczy niemożliwych! 

Z mojego szkolenia dowiesz się jak ograniczyć spożywanie słodyczy, a jeśli już przyjdzie Ci ochota to nauczysz się zdrowszych wersji słodyczy, którymi nasycisz swój organizm. Co więcej, dowiesz się jak odwrócić swoje nawyki żywieniowe o 180 stopni, aby czuć się lepiej we własnym ciele. Tu z pomocą przychodzi medycyna chińska, której głównym filarem jest odżywianie wg Pięciu Przemian. Słodycze na pewno kojarzą się ze smakiem słodkim, ale być może zastąpienie go lepszą zdrowszą wersją produktów o smaku słodkim zmniejszy Twój pociąg do słodyczy? Ten aspekt będę poruszać na tym szkoleniu.

Czy wiesz co jest bardzo częstą przyczyną niepohamowanego apetytu na słodycze? Są to grzyby czy różnego rodzaju pasożyty. To bardzo często jest niezależne od Ciebie. Rozwiązaniem tego problemu jest kuracja antypasożytnicza.

Z pomocą tego szkolenia będziesz podejmował w pełni przemyślane decyzje żywieniowe, nawet jeśli wcześniej: 

  • Podejmowałaś/łeś wiele prób zrezygnowania ze słodyczy, lecz każda z nich kończyła się porażką,  

  • Wydaje Ci się, że bez słodyczy nie potrafisz funkcjonować, 

  • Będąc w sklepie bądź w innym miejscu publicznym zawsze kupujesz słodką przekąskę, 

  • Traktowałeś słodycze jako lek na stres

Niestety, nie wszystko działa za pierwszym razem. Nie zniechęcaj się! Wykorzystaj moje szkolenie jako nowe rozwiązanie, zapewniam, że w końcu odnajdziesz właściwe rozwiązanie! 

Co zyskasz dzięki szkoleniu ,,Jak przestać jeść słodycze?”

Będziesz kontrolować swoje zachcianki raz na zawsze

Uzyskasz kontrolę pomiędzy napadami stresu, a jedzeniem łakoci

Nabędziesz pyszne, zdrowe słodkie przekąski, które są proste do wykonania w domu

Pogłębisz wiedzę na temat zamienników cukru

Otrzymasz program przeciw pasożytom

NIE ZWLEKAJ! To idealny moment na podjęcie tej decyzji, która może w pełni odmienić Twoje życie. Zacznij panować nad swoją nagłą chęcią sięgania po słodycze, naucz się mówić sobie NIE, nawet gdy słodkie przekąski są już na wyciągnięcie ręki. Znajdź inne sposoby na zaspokojenie “swoich zachcianek” i naucz się przygotowywać pyszne, bezcukrowe zakąski. Zapisz się na listę oczekujących, a ja wkrótce powiadomię Cię o terminie szkolenia i najniższej cenie w przedsprzedaży.  

Pamiętaj! Zapis do niczego nie zobowiązuje, dzięki niemu powiadomię Cię o dacie szkolenia i najbardziej atrakcyjnej cenie w przedsprzedaży.

Jakie są opinie osób, które były na moich szkoleniach?

SZKOLENIE POPROWADZI:

ELŻBIETA KASZTELANIEC

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

Mikrobiologię ukończyła w 1985 r. dlatego też wszelkie choroby skóry oraz oczyszczanie organizmu z toksyn czy pasożytów są jej doskonale znane. W swej pracy stosuje naturalne metody łącząc możliwości medycyny klasycznej i medycyny chińskiej.

Udziela porad żywieniowych w oparciu o zasady Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej dla dzieci i dorosłych w różnych stanach chorobowych począwszy od przeziębień, poprzez choroby skóry do wielu chorób przewlekłych.

Kuracje przeprowadza holistycznie traktując element diety jako najważniejszy czynnik, a w razie potrzeby wspiera suplementacją, masażem bańkami czy akupunkturą ucha. Prowadzi kursy na temat zdrowego odżywiania w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej