Zakupy z dietetykiem

Zdrowe odżywianie to sztuka, którą warto opanować! Jednak w dzisiejszych czasach nie jest to zadanie łatwe – sklepowe półki aż uginają się od produktów, których kolorowe opakowania przyciągają wzrok, a reklamy wychwalają  – nie zawsze prawdziwe – zalety… Etykiety pełne są przedziwnych oznaczeń, a wypisane na nich drobnym drukiem składniki stanowią często zagadkę nie do rozwiązania bez pomocy encyklopedii…Nic dziwnego, że każdemu z nas może przydarzyć się kilka wpadek i złych decyzji zanim osiągnie przyzwoity poziom. Wprawdzie nie można ich całkowicie wykluczyć, ale warto ograniczać – to zaoszczędzone pieniążki i czas oraz lepsze samopoczucie!

Jak to zrobić – najlepiej korzystając z porad doświadczoengo fachowca!

Właśnie dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą inicjatywę – tylko u nas  podczas zakupów macie możliwość skorzystania z porad Specjalisty Dietetyki Medycyny Chińskiej – GRATIS! Dzięki poradom doświadczonego mentora ryzyko popełnienia błędu staje się naprawdę znikome! Nasz doradca żywieniowy z wprawą przeprowadzi Cię przez labirynt sklepowych półek, udzieli wskazówek dotyczących zdrowego jadłospisu oraz pomoże wyeliminować produkty żywieniowe, które nie służą Twojemu zdrowiu.

Zakupy z dietetykiem organizowane są raz w tygodniu – osoby zainteresowane zachęcamy do  wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Informacje dotyczące najbliższych terminów oraz rejestracja  – w sklepie lub pod numerem telefonu: 12 623 70 65.

Zapraszamy!

Share This